O nauczycielu

Nazywam się Darek Wojteczek, jestem dyplomowanym nauczycielem hatha jogi według metody B.K.S. Iyengara.

Posiadam dyplomy (I i II stopień introductory) Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach uprawniające mnie do prowadzenia zajęć jogi. Praktykę jogi rozpocząłem w Akademii Hatha Jogi Sławomira Bubicza w Warszawie w 1997.

Uczyłem się także pod kierunkiem Adama Bielewicza, Grzegorza Nieściera i Leszka Kawy. Przełomowy w mej praktyce był rok 1998. Ćwiczyłem codziennie po 6 – 7 godzin. Zacząłem asystować na zajęciach. Zapałałem wówczas ogromnym entuzjazmem do jogi. Poczułem, że robię coś pięknego i czystego, że znalazłem to, czego szukałem.
W 1999 po uzyskaniu dyplomu instruktora jogi pierwszego stopnia u Faequa Birii, zacząłem prowadzić zajęcia w Joga Centrum Konrada Kocota w Krakowie. 

W 2000 zacząłem prowadzić zajęcia hatha jogi we Wrocławiu. W 2001 zdobyłem uprawnienia instruktorskie drugiego stopnia. Doskonalenie się w nauczaniu innych i praca nad sobą nadały kształt moim działaniom i wyznaczyły drogę, którą nieustannie podążam.
Podziękowania:
Kiedy zaczynałem swoją przygodę z jogą, kluczem do prawidłowej praktyki był bezpośredni kontakt z nauczycielem.

Dlatego jestem wdzięczny wszystkim moim mistrzom:

Wprowadzili mnie oni na ścieżkę hatha jogi, ukierunkowali moją energię i zainspirowali do pracy nad sobą. Dzięki nim staram się osiągać harmonię ciała, umysłu i duszy. Tym, czego nauczyłem się dotychczas, mogę dzielić się z innymi.

DO ZOBACZENIA NA ZAJĘCIACH