joga wrocław, joga wroclaw, jogawrocław, jogawroclaw, joga we wroclawiu Szkola Jogi Darka Wojteczka
medytacja
joga we wroclawiu
Nauczyciel

Izabela Moskwa-Ślusarczyk

Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka AWF w Katowicach. Interesuje się medycyną chińską i ajurwedą. Jest wegetarianką i propagatorką zdrowego stylu życia.

Hatha Joga jest obecna w moim życiu od 2008 kiedy to zaczęłam praktykować jogę wg metody B.K.S. Iyengara i jogę astangę. Niemal natychmiast poczułam, że jogiczna praca ze swoim ciałem i duchem, to coś fantastycznego, to doświadczenie niemal mistyczne. Pod okiem Marianny Gutterwil w 2010 ukończyłam szkolenie „Comfort Yoga”(joga wg metody B.K.S. Iyengara). Następnie jako asystentka zajęć astanga jogi rozpoczęłam praktykę nauczycielską jogi, pogłębiając swoją wiedzę techniczną i metodyczną. Już w tym samym roku zadebiutowałam jako samodzielny nauczyciel. Na początku 2013 zostałam nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance kontynuując tradycję nauczania wg Shri.K.Pattabiego Joisa, co czynię do dziś.

W 2013 zostałam uczennicą Darka Wojteczka, a w 2015 zaczęłam asystować w jego szkole.

Inspirują mnie napotkani na jogicznej ścieżce nauczyciele tacy jak Basia Lipska, Wojciech Czenszak, Jurek Jagucki, Sharath Jois, Ramesh Sheety, Mikko Seppin, Dariusz Wojteczek.

Sharath Jois mawia (a jego słowa traktuję jako swoje życiowe motto) „Praktyka asan to 2 h na dobę, a praktyka jogi to 24 h na dobę”. Joga to nie tylko ćwiczenia, ale to też jakim jesteś człowiekiem, dla siebie i dla innych. Joga to styl życia, to stan umysłu."

Do zobaczenia na macie.
Iza.

 

 

designed by Dylka
hatha iyengar joga